Chusty

Chusty trójkątne idealne na pielgrzymkę, szkół, przedszkoli.

Chusty Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 9,34 zł wysyłka bez nadruku w 1 dzień roboczy --- chusty z nadrukiem do 4 dni roboczych przy większych zamówieniach do 10 dni roboczych

  Chusta 100% poliester znakomita dla przedszkoli, szkół, kolonii jako identyfikacja grupy. Posiadamy w sprzedaży również chusty większe. Na obu rozmiarówkach możliwość wykonania nadruku. Czas realizacji zamówienia do 2 dni roboczych. !!! Koniecznie sprawdź dostępność w tabeli poniżej !!!

  9,34 zł
  wysyłka bez nadruku w 1 dzień roboczy --- chusty z nadrukiem do 4 dni roboczych przy większych zamówieniach do 10 dni roboczych
 • 25,83 zł wyzyłka do 2 dni roboczych przy większych ilościach do 7 dni roboczych

  Supermodny i praktyczny komin termoaktywny dla dorosłych jak i dla większych dzieci, idealny na chłodne dni zamiast szalika.Znakomicie sprawdza się również do osłonięcia szyi w czasie uprawiania wszelkiego rodzaju sportów na wolnym powietrzu.   !!! Koniecznie sprawdź dostępność w tabeli poniżej !!!

  25,83 zł
  wyzyłka do 2 dni roboczych przy większych ilościach do 7 dni roboczych
 • 9,34 zł Wybierz inny kolor lub rozmiar

  Chusta 100% poliester znakomita dla przedszkoli, szkół, kolonii jako identyfikacja grupy. Posiadamy w sprzedaży również chusty większe - możliwość nadruku na obu rozmiarach. Czas realizacji zamówienia do 2 dni roboczych. !!! Koniecznie sprawdź dostępność w tabeli poniżej !!!

  9,34 zł
  Wybierz inny kolor lub rozmiar
 • 14,94 zł Wysyłka do 7 dni roboczych

  Chusta popelinowa nieprzezroczysta  (65% poliester 35% bawełna) idealna dla harcerzy i skautów. Są to chusty o wiele lepsze od chust 100% bawełnianych ponieważ nie deformują się w czasie użytkowania !!! Koniecznie sprawdź dostępność w tabeli poniżej !!!

  14,94 zł
  Wysyłka do 7 dni roboczych
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów