Bluzy odblaskowe

Praca na zewnątrz wymaga pewnych dodatkowych zabezpieczeń, które to korzystnie wpłyną na ogólne bezpieczeństwo pracowników. W przypadku, chociażby prac drogowych należy wydzielić określony odcinek, odznaczając go odpowiednimi znakami. Jednak ważne jest też zwiększenie widoczności samych pracowników w czym pomoże na przykład bluza odblaskowa, czy innego rodzaju odzież specjalistyczna. Tego rodzaju produkty mają za zadanie zwiększać widoczność w trudnych warunkach. Świetnie więc sprawdzają się podczas pracy na zewnętrznych, gdzie pracownik powinien wyróżniać się na tle otoczenia.

Bluzy Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • 268,54 zł 293,14 zł Wysyłka do 7 dni roboczych

  Polar ciepły i gruby 400 g/m2 znanej i cenione w Europie marki Valento model NEVADA Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych. !!! Koniecznie sprawdź dostępność w tabeli poniżej !!!

  268,54 zł 293,14 zł

   Notice: Undefined index: colors_list in /algodon_detal/cache/smarty/compile/d1/12/cb/d112cbb816122bb8350633ec07cffe245c8816d9.file.product-list-colors.tpl.cache.php on line 34

   Notice: Trying to get property of non-object in /algodon_detal/cache/smarty/compile/d1/12/cb/d112cbb816122bb8350633ec07cffe245c8816d9.file.product-list-colors.tpl.cache.php on line 34
  Obniżka!
  Wysyłka do 7 dni roboczych
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Świetny sposób na zwiększenie widoczności pracownika

Jeśli więc zależy nam na bezpieczeństwie naszych pracowników, a przy tym pragniemy zapewnić im właściwy komfort podczas pracy, to bluza odblaskowa jest tutaj świetnym wyborem. To idealny produkt dla wszystkich pracowników zewnętrznych, którzy powinni szczególnie dbać o własne bezpieczeństwo. Ponadto, oferowana przez nas odzież jest równocześnie przyjemna w dotyku oraz zapewnia optymalny poziom ciepła. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, gdyż posiadamy różne warianty oraz wzory.

Bluza odblaskowa stworzona dla lepszej widoczności pracowników

Oferowana przez nas bluza odblaskowa zapewni z pewnością większe bezpieczeństwo, gdyż dzięki niej pracownik wyróżnia się na tle ciemnego otoczenia i jest zauważalny przez innych użytkowników danego miejsca bądź terenu. W związku z tym, że tego rodzaju ubrania używane są w dość trudnych warunkach, dlatego też tak ważna jest ich wysoka jakość. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. W naszym sklepie znajdą Państwo bowiem tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości, które nie tylko pozwolą lepiej zadbać o bezpieczeństwo pracowników, ale równocześnie zapewnią im maksymalny komfort podczas codziennej pracy. Oczywiście cały asortyment w tym bluzy odblaskowe posiadamy w wielu rozmiarach, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.